Wat doet de trajectcoach?

De trajectcoach is er voor cliënten van RIBW K/AM die graag iets willen doen op het gebied van werk en activering. De trajectcoach helpt bij het vinden van passende werkzaamheden. Kortdurend, voor langere tijd, zonder verplichtingen of met afspraken, alles is mogelijk. Kansen op werk op een manier en tijdstip die passend zijn cliënt en opdrachtgever. Een traject op maat, naar wensen en mogelijkheden.

Wil je werken als vrijwilliger?

We begeleiden mensen, die ondersteuning of begeleiding krijgen, naar (arbeidsmatige-) dagbesteding, vrijwillige werkzaamheden en bieden begeleiding op weg naar betaald werk.
Wij gaan bij de ondersteuning van cliënten uit van hun eigen kracht. Ieder mens heeft talenten, mogelijkheden, wensen en ‘iets’ waar zij blij van worden. Met de cliënt kijken we waar hij staat, wat zijn dromen voor de toekomst zijn en hoe hij regie over zijn eigen leven kan (blijven) voeren. Persoonlijke doelen worden vastgelegd in het trajectplan en cliënten worden stap voor stap ondersteund bij het realiseren daarvan. Samenwerking met de begeleiders en naastbetrokkenen is hierbij essentieel.

Meer weten of traject starten?

Net als de rest van de organisatie werken trajectcoaches in de verschillende gebieden. Weet je niet precies in welk gebied je woont, bel dan gewoon één van de coaches, zij helpen je graag verder!

Ons Team

Coördinator team Trajectcoaching en Werken aan Welbevinden
Ria van Breukelen
r.vanbreukelen@ribw-kam.nl
06 – 41 34 61 98
Kantoor Stationsplein
Postbus 2257
2002 CG
Haarlem
088 – 214 80 00
trajectcoaching@ribw-kam.nl

Onze coaches

Zuid-Kennemerland 

Oudeweg 83M
2031 CC Haarlem
Peggy Carbière
06 – 51 08 24 71
p.carbiere@ribw-kam.nl

Floortje Bon
06 – 15 47 39 86
f.bon@ribw-kam.nl


Amstelland en de Meerlanden

Mathilde Wibautstraat 23
2135 MA Hoofddorp

Joyce Ditmarsch
06 – 51 94 077 0
j.ditmarsch@ribw-kam.nl

Ian Franssen
06 – 34 49 29 09
i.franssen@ribw-kam.nl

Blazenka Boontjes
b.boontjes@ribw-kam.nl
06 – 15 21 59 72

Midden-Kennemerland

Laan der Nederlanden 70C
1946 AB Beverwijk

Sophie Meijling
s.meijling@ribw-kam.nl
06 – 27 04 02 48

Roy Dix 
r.dix@ribw-kam.nl
 06 – 31 90 72 98

Gina is 28 jaar en werkt op een kinderboerderij in Hoofddorp
"Ik werk vanaf juni 2016 als vrijwilliger op de boerderij. Ik werk daar de ene week twee en de andere week drie dagen in de week. Ik wou graag wat nuttigs doen. Er is van alles te doen op de boerderij: van het schoonmaken van hokken, het verzorgen van de dieren tot en met het contact onderhouden met collega's.
Mijn vrijwilligerswerk brengt een hoop plezier in mijn leven, ik voel mij geaccepteerd hier. Het is meer dan ik had verwacht. Ik voel me nuttig. Nooit gedacht dat ik me hier zo gelukkig zou voelen."